новини

На батьківщині Богдана Хмельницького відбудеться фестиваль «Холодний Яр»

Вхід вільний.

5-7 липня у селі Суботів Чигиринського району Черкаської області, на батьківщині Богдана Хмельницького відбудеться масштабний всеукраїнський фестиваль нескореної Nації «Холодний Яр», передає «Є!» із посиланням на УІНП.

Локація фестивалю розгорнеться неподалік Іллінської церкви, що зображена на звороті купюри номіналом 5 гривень.

У програмі фестивалю: музична та гутіркова сцени, літературний наступ, мандрівки «Холодним яром», спортивні змагання, дитячий майданчик, лекції з історії та висвітлення тематичних історичних виставок. Для відвідувачів передбачено наметове містечко.

Поденна програма фестивалю:

5 липня

  • 09:00 – 13:00 – приїзд учасників, таборування в наметовому містечку
  • 13:00 – відкриття першого фестивального дня
  • 13:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
  • 13:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
  • 13:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
  • 14:00 – 18:00 – відкриття локації для учасників російсько-української війни
  • 14:00 – 18:00 –дитячий майданчик
  • 13:00 – 18:00 – турнір зі стрільби ім. Мирослава Мисли «Мисливця»
  •  13:00 – 17:40 – гутіркова галявина: Сергій Зінченко (письменник), Дмитро Савченко (письменник, видавець), Віктор Сердулець «Яр» (головний командир ВО «Тризуб» ім. С. Бандери), Євген Стеблівський (письменник), перелік доповнюється.
  • 17:40 – 18:20 Перфоманс за проектом Вікторії Романчук «Сторожа»
  • 18:30 – 23:00 – музична частина:
  • 18:30 – 19:00 Wahomo 
  • 19:10 – 20:10 MOTANKA 
  • 20:20 – 21:20 Go-A /official page/ 
  • 21:30 – 22:50 Anatoly Tapolsky
  • 23:00 Показ фільму «Позивний «Бандерас»

 6 липня 

  • 09:00 – молитва за загиблими українськими вояками
  • 09:00 – 18:00 – екскурсії Суботів та околиці
  • 09:00 – руханка
  • 10:00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)
  • З 10:00 – 18:00 турнір ММА
  • 10:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
  • 10:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
  • 11:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
  •  12:00 – 18:00 – гутіркова галявина: Юрій Сиротюк (голова НАЦ «Українські студії стратегічних досліджень»), Євген Букет (краєзнавець, головний редактор газети «Культура і життя»), Ростислав Мартинюк (журналіст, історик), Василь Шкляр (письменник), Вогнеслав Змійович (засновник «Грального майдану», дослідник української давнини), Володимир В’ятрович (голова Українського інституту національної пам’яті).
  • 13:00 – 18:00–релакс-галявина для учасників російсько-української війни
  • 13:00 – 19:00 – функціонування дитячого майданчику
  • 15:00 – 16:00 – майстер-класи для дітей від Студії козацьких бойових мистецтв «Герць»
  • 18:00 – показовий виступ Студії козацьких бойових мистецтв «Герць»
  • 18:00 – 19:00 фінал турніру ММА, нагородження учасників
  •  19:00 – 23:00 – музична частина 
  • 19:00 – 19:30 Залізний Хрест/Iron Cross_Ukrainian military metal band 
  • 19:40 – 20:30 Zatoczka 
  • 20:40 – 21:20 KHORS 
  • 21:30 – 22:10 Сокира Перуна ( Arseni Bilodub )
  • 22:20 – 23:20 KARNA × гуцул-метал × КАРНА 
  • 23:30 Святкувала Івана Купала біля ставка
  •  00:30 Кінопоказ

 7 липня

  • 09:00 – 14:00 – екскурсії Суботів та околиці
  • 09:00 – руханка
  • 10:00 – відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день) 
  • 12:00 – 16:00 – локація капеланів
  • 13:00 – 18:00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
  • 10:00 – 19:00 – функціонування ярмарки майстрів
  • 10:00 – 19:00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
  • 13:00 – 19:00 – функціонування дитячого майданчику 
  • 11:00 – 18:00 – майстер-класи від майстрів
  • 11:30 – 17:00 – гутіркова галявина: Оксана Левицька (лекція "Небезпеки пасивного куріння"), Юрій Руф (поет, засновник бренду одягу "ГWear"), Олена Халімон (авторка книги "Люди сірої зони"), Тетяна Ковтунович (Український інститут національної пам’яті, презентація книги "Дівчата зрізають коси"), Віталій Горбуленко (засновник журналу «Вічний Мандрівник»), Євген Карась (лідер руху «С14»), Олег Кузьміних (ветеран російсько-української війни, співзасновник реабілітаційного центру братів Кузьміних), Ольга Чернявська (Екопроект «Україна без сміття»).
  •  17:00 – 23:00 – музична частина:
  • 17:00 – 17:20 Крутий заміс
  • 17:30 - 18:10 КОРАЛЛІ / KORALLI
  • 18:20 – 19:20 Вій 
  • 19:30 – 20:30 Yurcash / Юркеш 
  • 20:40 – 21:40 Chumatskyi Shlyah / Чумацький Шлях CH.SH. 
  • 21:50 – 23:00 Тінь Сонця / Tin' Sontsya 
  • 23:00 – завершальна ватра

Вхід вільний.

Читайте також: Руйнуючи імперські міфи: Інститут нацпам’яті презентував ролик про гетьмана Мазепу

3 липня 2019, 20:36

 

Loading...
Loading...

До теми