новини

У кожній лікарняній палаті планують облаштовувати туалети та душові

Мінрегіонрозвитку планує затвердити нову будівельну норму, яка дасть змогу перенести туалети та душові з коридорів лікарень до кожної палати.

Душові та туалети планують облаштовувати у кожних лікарняних палатах. Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, пише «Є!» з посиланням на 112

Мінрегіонрозвитку планує затвердити нову будівельну норму, яка дасть змогу перенести туалети та душові з коридорів лікарень до кожної палати. 

"Жахливого сіро-зелено-синього кольору стіни, туалетні кімнати у коридорі на все відділення, зазвичай в незадовільному стані - така, на жаль, досі реальність багатьох українських лікарень. Звичайно, що в таких умовах краще не одужуватиметься. І цю радянщину вкрай треба змінювати, підвищувати умови для надання послуг. Тому ми вирішили повністю оновити застарілі норми щодо проектування медзакладів і одне з важливих питань - забезпеченість лікарняних палат туалетами та душовими", - зазначив Лев Парцхаладзе.

Він зазначив, що у більшості приватних лікарнях такі палати вже є, тому в міністерстві планують зробити норму обов'язковою для всіх лікарень, навіть державних. 

Крім того, туалети та душові мають бути доступні для людей з інвалідністю, пацієнтів після операцій та вагітних жінок.
 

17 липня 2019, 13:37

 

Loading...

До теми

Авторизація