Події
26 липня 2019
Берегова охорона ФСБ РФ влаштовує провокації в Азовському морі - штаб ООС
Один з кораблів Берегової охорони з настанням темряви освітлює катери Морської охорони Держприкордонслужби.
news-image

У водах Азовського моря зафіксовано провокативні дії з боку корабля Берегової охорони ФСБ РФ. Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу операції Об'єднаних сил у Facebook, передає «Є!»

Упродовж двох діб, приблизно в однакові часові періоди, після 21:00, в Маріупольському районі Азовського моря тактичні групи катерів Маріупольського загону морської охорони зі складу Об’єднаних сил спостерігають незвичне явище.

З напрямку, де розпізнаний один з кораблів Берегової охорони ФСБ РФ, що тримається на певній відстані, з настанням темряви, відбувається освітлення катерів Морської охорони Держприкордонслужби України променем зеленого кольору. Так звані сеанси освітлення тривають по декілька хвилин. Шкоди здоров’ю екіпажів та виходу з ладу технічних засобів після впливу променя не зафіксовано. Однак, беручи до уваги, що подібні явища мали місце на лінії розмежування на суходолі, вжито відповідних заходів із захисту життя та здоров’я персоналу", - йдеться в повідомленні прес-центру.

Зазначається, що про даний факт повідомлено територіальні підрозділи військової прокуратури, Національної поліції та СБУ.

Читайте також: СБУ відпустила російських моряків із затриманого корабля (фото)