новини

На Волині жінка-військовослужбовець жорстоко вбила власну дитину і закопала в коробці

Неподалік від місця проживання жінки правоохоронці виявили закопане тіло новонародженої дівчинки, замотане в поліетилен та тканину.

На Волині жінка-військовослужбовець прикордонної служби закопала у дворі свою новонароджену дівчинку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області, пише «Є!» з посиланням на Апостроф.

Правоохоронцями розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого умисного убивства матір'ю своєї новонародженої дитини (кримінальне правопорушення, передбачене ст. 117 КК України).

Про звернення до лікарні породіллі з кровотечею, але без дитини, увечері 29 липня поліцію повідомили медики.

Вже 30 липня, неподалік від місця проживання жінки в місті Устилуг правоохоронці виявили закопане тіло новонародженої дівчинки, замотане в поліетилен та тканину. Тривають першочергові слідчі дії.

Зважаючи на те, що жінка є військовослужбовцем, досудове розслідування у кримінальному провадженні провадитиме Державне бюро розслідувань.

У молодої жінки-військовослужбовця з міста Устилуг, яку підозрюють у вбивстві своєї новонародженої дитини, ймовірно сталися передчасні пологи, після чого вона закопала немовля в коробці на городі.

Інформацію підтвердили в міському відділі поліції.

В понеділок сусіди бачили, як дві сестри проходжувались по подвір'ю. Одна підтримувала іншу, яка була геть виснажена. Згодом до будинку приїхала швидка. Дівчину з кровотечею повезли в Боголюби. Спочатку вона казала, що вагітною не була, пізніше медикам призналась, що була на 8 тижні вагітності і в неї стався викидень. Медики ж після огляду пацієнтки, повідомили, що та перебувала, приблизно, на 23 тижні вагітності і, скоріше за все, це були передчасні пологи.

Правоохоронці почали з'ясовувати, куди породілля поділа тіло дитини.

"Все обшукали, навіть машини, що викачують каналізацію, працювали, бо думали, що вона туди тіло викинула...Але марно. Потім з'ясували, що дівчата днем раніше у крамниці брали якусь коробку. І вже на наступний день звернули увагу на свіожоскопане місце на городі. Там і знайшли тіло дитини. Воно було сховане в коробці", - повідомив сусід під час спілкування по телефону.

Дівчина разом із своєю сестрою служила у прикордонних військах.

"Ми всі бачили, що останнім часом у неї став помітним невеликий животик, який вона старанно перетискала та ховала під формою. Подейкували, що вона навіть заміж збирається...Але то її справа. Але до такого додуматися! Кажуть, що дитина була живою до того, як її закопали...", – розповіла в телефонній розмові сусідка дівчини.

Читайте також:Українського туриста зарізали у Південно-Африканській Республіці

31 липня 2019, 09:21

 

Loading...

До теми