Політика
31 липня 2019
У «Слузі народу» розповіли, з яких законопроектів нова Рада почне свою роботу
Перший робочий тиждень парламенту буде дуже насиченим.
news-image

Перший робочий тиждень Верховної Ради України IX скликання буде дуже насиченим. Зокрема, готуються до розгляду законопроекти про процедуру імпічменту президента і зняття депутатської недоторканності. Про це повідомив в ефірі ObozTV кандидат в народні депутати від партії "Слуга народу"Віталій Безгін, передає «Є!» із посиланням на Обозреватель.

Безгін нагадав, що деякі невідкладні законопроекти, які президент Володимир Зеленський подавав ще до попередньої Ради, так і не були проголосовані.

"Це стосується, наприклад, процедури імпічменту президента", – уточнив політик.

На питання, які ще законопроекти від глави держави можуть бути внесені і розглянуті Радою в перший же тиждень, Безгін відповів:

"Зараз цей список напрацьовується. Я думаю, він стане публічним протягом найближчих тижнів. Там йде активна робота, і не тільки з питань недоторканності і контролю над депутатською діяльністю. Вона стосується і економічного блоку. З цього боку буде подача дуже невідкладних і термінових законопроектів ".

Представник президентської партії не виключив, що з імовірністю "50 на 50" вже в перший тиждень народні обранці знімуть з себе недоторканність. Однак це може статися і пізніше – наприклад, протягом першого місяця.

"Ми будемо над цим працювати. Щоб зробити це якомога швидше. Це один з пріоритетів, і це буде відбуватися найближчим часом", – запевнив Безгін.

Він додав, що в перший місяць роботи (у вересні) депутати також планують розглянути проект Закону про засади адміністративно-територіального устрою України і законопроект про столицю.