новини

У Зеленського розповіли про «смотрящих» за держреєстром від криміналу

Зараз команда президента Володимира Зеленського готує міжнародний аудит всіх держреєстрів.

Зараз команда президента Володимира Зеленського готує міжнародний аудит всіх держреєстрів.  

Радник президента Володимира Зеленського Михайло Федоров заявляє, що у кожного державного реєстру є свій "смотрящий" від криміналу. Про це пише «Є!» з посиланням на Корреспондент.   

"За кожним реєстром є "смотрящий" від якихось кримінальних угруповань. Чому багато хто не міг нічого зробити? Тому що, якщо ти хочеш щось змінити в реєстрі, тобі потрібно їхати до "смотрящого", домовлятися з ним, він дає в Мін'юст або ще кудись завдання, щоб тобі дозволили працювати з цим реєстром", - заявив Федоров.

За його словами, "смотрящих" позбудуться після зміни влади.

"Як тільки зміниться уряд, ми їх звідти точно вичистимо", - розповів радник президента.

Він додав, що зараз команда Зеленського готує міжнародний аудит всіх держреєстрів. 

"У нас постійно йдуть технічні зустрічі. Ми розуміємо, що у нас не все так солодко. Тому ми хочемо зробити міжнародний аудит усіх реєстрів, щоб зрозуміти, де що знаходиться, скільки їх, у чиїй власності знаходяться, під яким столом вони прибиті цвяхами", - повідомив Федоров.

За його словами, вже є попередні домовленості з організаціями, які будували подібні реєстри в Естонії і Литві і є донорські гроші.  

Раніше Володимир Зеленський підписав указ "Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг".

Читайте також:НАБУ відкрило справу щодо хабара Богдану

5 серпня 2019, 17:24

 

Loading...
Loading...

До теми