новини

Мультфільм про повернення Кубані Україні підірвав росТБ (відео)

У мультфільмі в цікавому форматі показуються злочини більшовиків проти України, а також боротьба патріотів проти них.

На російському пропагандистському телебаченні викликав ажіотаж другий епізод стімпанк-мультфільму «Воля» про історію України. Про це пише «Є!» з посиланням на Columnist.

Найбільше обурення рупорів Кремля спровокував фрагмент про повернення до складу України Кубані та Зеленого Клину. Крім того, у мультфільмі в цікавому форматі показуються злочини більшовиків проти України, а також боротьба патріотів проти них.

Трейлер до нової роботи увімкнули в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1». Скандальна ведуча передачі Ольга Скабєєва після його перегляду буквально вибухнула обуреннями і звинуватила Україну в нав’язуванні русофобії дітям. 

«Щоб засвоїли це абсолютно всі, включаючи зовсім маленьких, ось таких крихітних українців, їм покажуть мультики про підступну Росію і непереможних українських героїв. Ми там виступаємо в ролі вовкулаків. Армія мерців – це ми! Вовкулаки – це теж прекрасні російські люди! У Міноборони України, незважаючи на те, що мультик дитячий, ось це ось дійство схвалили. Я не дуже розумію, хто в цьому контексті агресор!» – не стримувала свого обурення в прямому ефірі пропагандистка.

В січні російські пропагандисти влаштували паніку через нібито підготовку приєднання Кубані до України, яке, на їхню думку, курують США. Таку бурхливу реакцію у рупорів Кремля викликала стаття «Радіо Свобода» про те, як українцям повертають історичну пам’ять про їхні етнічні території.

Читайте також:У нападі на Порошенка знайшли російський слід: гучне розслідування (відео)

6 серпня 2019, 09:17

 

Loading...

До теми