новини

Проти Порошенка відкрили чергову кримінальну справу

За Порошенка взявся серйозно спеціальний прокурор республіки Панама

Спеціальний прокурор республіки Панама порушив кримінальну справу за ст. 254 Кримінального Кодексу Панами, щодо злочинів проти економічного порядку у вигляді відмивання злочинних доходів проти колишнього президента України Петра Порошенка, пише «Є!»  з посиланням на Європейська країна.

Про це в своєму Telegram-каналі написав юрист Андрій Портнов.

За словами юриста, цьому передувало його письмове свідчення, яке він давав під присягою. У своєму аффідавіті Портнов написав, що Порошенко і оточення екс-президента України використовували Панаму з метою приховування злочинних доходів, активів і власності, несплати податків до українського бюджету і відмивання викрадених в української держави коштів.

Також Портнов зазначив, що влада Панами вивчала дану заяву близько місяця. Після чого прийняли рішення про початок офіційних кримінальних процедур.

Зараз залишається чекати реакції Панамської влади і правоохоронців. Буде перевірена будь-яка діяльність Порошенко: компанії, банківські рахунки, торгові та комерційні операції.

При цьому за заявою Портнова, достеменно відомо, що фінансові і торговельні офшорні угоди Порошенко проводив в найтрагічніші дні загибелі українців.

Юрист пообіцяв показати, як і чим торгував екс-глава держави, коли відправляв українців на війну, вже після перших результатів розслідування.

6 серпня 2019, 21:24

 

Loading...
Loading...

До теми