новини

«Нехай мами загиблих видряпують тобі волосся і очі»: батько морпіха звернувся до Зеленського через загибель військових

Також чоловік запропонував помічникам Зеленського супроводити тіла загиблих морпіхів додому.

Батько морпіха ЗСУ Едуард Литвиненко через Фейсбук звернувся до президента Володимира Зеленського через загибель чотирьох українських воїнів під Павлополем 6 серпня, передає «Є!»

У зверненні чоловік вимагає від президента понести відповідальність за трагедію і подивитися в очі матерям загиблих воїнів.

А тепер, дій, верховний! Четверо загиблих! За раз! Загиблих на тлі ваших слів про "припинити стріляти", "поговоримо про російську мову Донбасу", "знімемо блокаду", "Путін – охеренний мужик" (слова твого дружбана Шефіра). Ти дійшов до краю, верховний! Вставай, піднімай д*пу своїх помічників. Чотири помічники – Богдан, Шефір, Кошовий, Разумков, Жидков-тамбовський-вовк – кого хочеш обирай.

Нехай перед цим на холодних столах маріупольського моргу твої помічники одягнуть чотири зшитих тіла в їхній останній камуфляж. Відвертаючись від їхніх закритих очей, вдягнуть на тіла заборонені окуляристими виродками, але такі улюблені бійцями морпіхівські тільники. І нехай ці помічники, в підтяжках фірми "POHUI" – кожен з них супроводжує тіло загиблого. Четверо загиблих – четверо помічників у різні міста України", - наголосив батько українського військовика.

 Він запропонував помічникам президента дати відповідь матерям – "за що і чому загинули їхні хлопчики".

І нехай мами загиблих видряпують тобі волосся і очі, нехай їхнє виття над страшною могильною ямою стоїть у душах твоїх шісток, поки вони живі, - написав Едуард Литвиненко.

Також чоловік висловив незадоволення тим, що Зеленський закликав Меркель, Макрона і Путіна зібратися та «обговорити те, що трапилося».

Обговорити??????? Хлопці цього першого Феодосійського батальйону морської піхоти – крайні серед українських військових частин Криму, які не здалися російським окупантам. Вони вийшли в Україну помститися і перемогти! Повернути Луганськ, Донецьк, Крим, Севастополь, рідну Феодосію! Ти, верховний, закликаєш їх просто не стріляти???" - обурився батько морпіха.

Їдь, поховай цих хлопців, і скажи про це їхнім мамам... Скажи, що ти не забудеш, що зробиш все можливе, що винні понесуть... І обов'язково підстав плече під труну, коли хлопчика нестимуть на цвинтар. І помічникам своїм скажи....

І тоді, може, у ваших боягузливих шлунках, поїдених спиртним, випитим під час розваг місцевих і російських політиків-олігархів, сколихнеться нудота від власного паскудного життя. Станьте на коліна, любителі не стріляти. Смертний гріх на вас – співучасть у вбивстві", - підсумував Едуард Литвиненко.

Читайте також: У Кремлі прокоментували розмову Зеленського та Путіна й вимагають особливого статусу для Донбасу

7 серпня 2019, 14:24

 

Loading...

До теми

Авторизація