новини

У Львові викрито військового пенсіонера, який працював на ФСБ

Зібрані дані зловмисник передавав російському розвіднику, який "працював" під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ.

На Львівщині контррозвідники СБУ викрили місцевого мешканця, який виконував розвідзавдання спецслужб Російської Федерації, передає «Є!» із посиланням на прес-службу СБУ.

Зазначається, що зібрані дані зловмисник передавав російському розвіднику, який "працював" під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові.

Оперативники СБУ встановили, що військовий пенсіонер, керівник однієї з громадських організацій, був завербований спецслужбами РФ у 2014 році. За завданням російських кураторів він збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗС України, спеціальні та правоохоронні органи, іноземних військових інструкторів у західному регіоні держави", - йдеться в повідомленні відомства.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Матеріали справи скеровані до суду.
За діяльність, несумісну зі статусом консульської посадової особи, МЗС України оголосила дипломата-шпигуна "persona non grata". Він уже залишив територію Україн

Читайте також: Топ-розвідник України має майно на мільйони доларів та родину із паспортами РФ

13 серпня 2019, 13:00

 

Loading...

До теми

Авторизація