Політика
14 серпня 2019
Рабінович став на захист прав російськомовних українців, принципово виступаючи російською на підготовчому засіданні ВР (відео)
Новообраний народний депутат Вадим Рабінович відмовився говорити українською мовою на підготовчому засіданні депутатських груп Верховної Ради.
news-image

На підготовчому засіданні Верховної Ради народний депутат і співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабінович принципово говорив російською мовою, захищаючи права російськомовних виборців партії.

Про це свідчить трансляція засідання, пише «Є!».

Новообраний народний депутат Вадим Рабінович відмовився говорити українською мовою на підготовчому засіданні депутатських груп Верховної Ради.

Він принципово говорив тільки російською мовою, захищаючи інтереси і права російськомовних українців, які проголосували за партію «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

Зокрема, взявши слово, Вадим Рабінович почав виступати російською мовою. На це відреагувала новообраний народний депутат від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

«Я хочу нагадати шановному колезі пану Рабіновичу, що у нас вступив в дію закон про мову, і ми просимо вас виступати українською мовою під час роботи нашої погоджувальної групи», - сказала вона.
«Я хочу відповісти представнику «Блоку Порошенко»: в законах цього не сказано», - парирував Вадим Рабінович.

У свою чергу глава партії «Слуга народу», головуючий на засіданні групи Дмитро Разумков зазначив, що Геращенко права, оскільки виступи народних депутатів на державній мові передбачені законом про регламент Верховної Ради.

Після цього Вадим Рабінович зажадав, щоб йому повідомили, яким саме положенням регламенту передбачено обов'язок депутатів виступати українською мовою. Опоненти не змогли дати відповідь на питання парламентарія.

Читайте також:У Зеленського вирішили створити всесвітній російськомовний канал