новини

Радуцький рекомендує призначити міністром охорони здоров’я Квіташвілі ще раз

Олександр Квіташвілі очолював МОЗ України з 2 грудня 2014 року до 14 квітня 2016 року.

Новообраний народний депутат від партії “Слуга народу”, президент клініки “Борис” Михайло Радуцький пропонує президенту України Володимиру Зеленському призначити міністром охорони здоров'я колишнього очільника відомства - Олександра Квіташвілі.
 
Про це Радуцький заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону, пише «Є!» з посиланням на Еспресо.
 
Він нагадав, що Квіташвілі вже очолював МОЗ України та має досвід реформ у Грузії. 
“Я вже знаю другу країну, де він проводить реформу як консультант. Це азіатська країна, неважливо. Він зараз консультант у Секторі Газа. Це людина з божевільним досвідом, людина, яка чітко знає матеріал”, - пояснив свою позицію Радуцький.

Нагадаємо, Олександр Квіташвілі очолював МОЗ України з 2 грудня 2014 року до 14 квітня 2016 року.

30 липня президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення засновника мережі приватних клінік "Борис" Михайла Радуцького позаштатним радником.

1 серпня Радуцький сказав, що всі досягнення нинішньої медреформи нове керівництво МОЗ збереже.

А нещодавно Радуцький спростував інформацію щодо ймовірного призначення його міністром МОЗ та заявив, що це було б найбільшою помилкою президента України Володимира Зеленського. Відмову він пояснив тим, що хоче виконувати програму партії, і саме задля цього йшов у політику. А міністр, як публічна особа “90% свого часу буде займатися не медициною, МОЗом, а відмиванням вентилятора”.

Читайте також:Зеленський призначив нового голову Житомирської ОДА

16 серпня 2019, 10:52

 

Loading...

До теми

Авторизація