Події
16 серпня 2019
Кримського активіста Балуха вивезли до Москви
Причини, з яких Балуха етапували до Москви, поки що не відомі.
news-image

Українського активіста з Криму Володимира Балуха вивезли в Москву з російської колонії № 4 міста Торжок. Про це повідомила його адвокат Ольга Дінзе, передає «Є!» з посиланням на УНІАН

«Сьогодні нами було встановлено, що його вивезли в Москву в Слідчий ізолятор № 2. Однак не зрозуміло, який саме. Або це «Лефортово», або це «Бутирка». Більше ніяких відомостей нам не повідомляли. Мені стало про це відомо вранці від сестри, якій повернувся лист. Потім ми уточнили інформацію і нам адміністрація колонії сказала, що його дійсно етапували в слідчий ізолятор», – сказала Дінзе.

Причини, з яких Балуха етапували до Москви, їй не відомі. У прес-службі управління ФСВП Росії по Тверській області сказали, що не можуть ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію, пославшись на закон «Про персональні дані». 3 серпня стало відомо, що Володимира Балуха в російській колонії № 4 міста Торжок знову помістили в штрафний ізолятор.

ФСБ РФ затримала Балуха в окупованому Криму 8 грудня 2016 року, стверджуючи, що на горищі його будинку нібито знайдено 90 патронів і кілька тротилових шашок.