новини

Інвестиції в українську економіку різко сповільнилися

Державна служба статистики України оприлюднила попередні дані щодо капітальних інвестицій за перше півріччя кварталі 2019 року.

Державна служба статистики України оприлюднила попередні дані щодо капітальних інвестицій за перше півріччя кварталі 2019 року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Держстат, пише «Є!».

За даними статистичного відомства, інвестиції зросли за півріччя на 12,3%, в той час як в першому кварталі спостерігаловся ріст на 17,8%.

Дані Держстату свідчать, що найбільш привабливими для інвестицій були такі галузі, як "Тимчасове розміщення та організація харчування", "Професійна, наукова та технічна діяльність" і "Мистецтво, спорт, розваги та відпочинок".

Зміна капітальних інвестицій за видами економічної діяльності за перше півріччя 2019 року:

Інвестиції в українську економіку різко сповільнилися

Нагадаємо, в травні Державна служба статистики України оприлюднила остаточні дані щодо капітальних інвестицій у 2018 році. За уточненими даними статистичного відомства, інвестиції зросли за рік на 29,0% до 578,7 млрд грн. Раніше повідомлялося про зростання лише на 16,4%.

Таким чином, зростання капітальних інвестицій прискорився в порівнянні з 2017 роком, коли інвестиції зросли на 24,8%. Дані Держстату свідчать, що найбільш привабливими для інвестицій були такі області, як Мистецтво, спорт, розваги та відпочинок", де вони виросли більш ніж в два рази (122,1%), "Інформація та телекомунікації" (62,5%), "Оптова і роздрібна торгівля" (53,9%).

Читайте також:Зеленський пообіцяв інвестиції в українську інфраструктуру на рівні 20 млрд у наступні 5 років

27 серпня 2019, 16:40

 

Loading...

До теми

Авторизація