Політика
29 серпня 2019
Зеленський запропонував кандидатуру міністра оборони
З липня 2019 року Загороднюк є позаштатним радником президента України.
news-image

Президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду України проект постанови про призначення міністром оборони Андрія Загороднюка. Відповідний документ оприлюднено на сайті парламенту, передає «Є!»

Що про нього відомо?

Андрій Павлович Загороднюк з 2005 очолює компанію Discovery Drilling Equipment (Діскавері бурове устаткування) і є, імовірно, її власником., пише Прямий. Історія цього бізнесу почалася з того, що він з партнерами викупив вмираючий завод з виробництва бурових установок "Металіст" у Стрию і після оновлення кадрів на 95%, залучення інвестицій у $ 20 млн і півсотні західних фахівців вивів це підприємство на такий рівень, що їхні бурові установки стала купувати компанія British Petroleum.

З початком російської збройної агресії на Донбасі очолювана Андрієм Загороднюком компанія поставляла українським військам буржуйки і машини швидкі допомоги, які вони робили з броньованих інкасаторських машин. 2015 він очолив проектний офіс реформ при Міністерстві Оборони України і перебував на цій посаді до 2017 року.

• З 26 червня 2018 він є членом Проектного офісу реформ Міністерства оборони України.
• З 5 липня 2019 він є радником президента України (поза штатом) Володимира Зеленського.
• З 9 липня 2019 він є членом Наглядової Ради Укроборонпрому.

Читайте також: Стало відомо, кого президент запропонує на посаду глави СБУ