новини

Рабіновича заблокували в Facebook після публікації ним спростування факту обміну полоненими

Сторінка Facebook народного депутата України, співголови фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича заблокована на 30 днів.

Сторінка у соціальній мережі Facebook народного депутата України, співголови фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича заблокований на 30 днів після його публікації, яка спростувала нібито уже проведений обмін полоненими між Україною і РФ.

Про це повідомив помічник Рабіновича, журналіст Володимир Кацман на своїй сторінці в Facebook, передає «Є!».

Повідомляю, що після публікації на своєму акаунті в Facebook спростування деяких повідомлень про нібито вже проведений обмін полоненими і їх прильот до Києва, ФБ-сторінка народного депутата України, співголови фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича заблокована без пояснень на 30 днів», - написав журналіст.

Він також повідомив, що спроби розібратися з причиною такого дивного рішення робляться постійно, але поки, на жаль, до конкретного результату не привели.

Також Володимир Кацман привів пост Вадима Рабіновича, який, судячи з усього, став причиною блокування:

Про звільнення наших полонених: 1. До жаль, брехня. 2.Прошу: менше пі..те, якщо хочете результату. 3. Не втрачайте надію - все буде добре».

Крім цього, у своїй публікації журналіст Кацман розмістив відео Рабіновича, який розповідає, що везе комусь в подарунок «спеціально підкопчене на диму полтавське сало і український чорний хліб», проте не повідомив, кому призначається цей подарунок, пообіцявши повідомити про це пізніше.

Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 серпня низка ЗМІ повідомила про нібито вже завершений обмін полоненими між Україною і РФ.

Пізніше, вже після Вадима Рабіновича, цю інформацію спростували і офіційні особи.

Читайте також:Літаки з полоненими в РФ і Україні ще не вилетіли для обміну

30 серпня 2019, 12:21

 

Loading...

До теми

Авторизація