Україна
21 лютого 2015
Порошенко з нетерпінням чекає на повернення Януковича
В інтерв'ю російським ЗМІ екс-президент заявив про своє бажання повернутися до України
news-image

Президент Петро Порошенко заявляє, що в Україні з нетерпінням чекають на колишнього президента Віктора Януковича, який рік тому втік до Росії.

Про це Порошенко сказав на прес-конференції в Запоріжжі, відповідаючи на запитання журналістів, передає Є! Єдність.інфо

На прохання прокоментувати заяву Януковича, що з'явилася в російських ЗМІ, про бажання повернутися в Україну, Порошенко заявив:

"Я вважаю, що це буде добре для України. Не впевнений, що буде добре для нього. Ми чекаємо його з нетерпінням. І готові до зустрічі. Що швидше він повернеться в Україну, то краще буде для України. Нехай очолить протестний рух. У кращому разі – у в'язниці".

Раніше в інтерв’ю Янукович, який утік до Росії і наразі перебуває там, сказав, що хоче повернутися "й очолити спочатку протестний рух, а потім вже і взяти якусь участь у захисті тих людей, які потрапили в цю ситуацію".

"І якщо говорити про сьогоднішній день і про подальше, як тільки у мене з'явиться така можливість повернутися, я повернуся, і зроблю все, що в моїх силах, щоб полегшити життя в Україні", – сказав Янукович.

ГПУ порушила понад 30 кримінальних проваджень щодо Януковича і його "Сім'ї".

Печерський райсуд виніс постанову про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту для Януковича. Україна вимагає його екстрадиції з Росії.

Росія відмовляється це робити.

Читайте також: Янукович пообіцяв повернутися на Україну