новини

На вихідних українців чекає ідеальна погода, - синоптик

Вихідними в Україні буде багато сонця, чорнобривців, красивих хмар-кумулюсів та неймовірних краєвидів.

Вихідними, 7-8 вересня, в Україні - ідеальна погода. Про це пише «Є!» з посиланням на сторінку Фейсбук синоптика Наталки Діденко.

Ну майже ідеальна. Бо українці і в раю будуть скаржитися на несприятливу синоптичну райську ситуацію, на високі тарифи для поливу райських квітів, недостатню кількість парковок для райомобілів та неправильну організацію розташування пташок на едемських кущах, - пише пані Наталія.

Але все ж вихідними в Україні буде багато сонця, чорнобривців, красивих хмар-кумулюсів, неймовірних краєвидів і лише в неділю на Заході атмосферний фронт зумовить дощі та зниження температури повітря.

Загалом в Україні передбачається +23+29 градусів, а в неділю на пару градусів ще вище (окрім західних областей, де похолодає до +19+23 градусів).

У Києві 7-8 вересня без істотних опадів, у денні години передбачається +24+27 градусів.

Одна моя знайома каже, що ми мало дивимося вгору, на крони дерев, небо і хмарки. Буквально. Знайдіть трохи часу, ляжте на травичку і просто подивіться на верхи дерев і небо між ними. Може, якраз тоді може здатися, що райські кущі - вони поряд, просто треба викорчовувати навколо бур‘янистий непотріб. Розумних красивих вихідних), - говорить синоптик.

Читайте також:Ryanair відкриє низку нових рейсів з Польщі в Україну

6 вересня 2019, 12:40

 

Loading...

До теми

Авторизація