новини

Їдете в Карпати - беріть пуховики: українців очікує похолодання

У другій половині тижня вночі на Півночі, північному сході та Заході ймовірні невеликі заморозки.

Потужний циклон на півночі завтра махатиме хвостами атмосферних фронтів, зумовлюючи там же, на півночі, дощі та сильний втіер. Про це пише «Є!» з посиланням на сторінку Фейсбук синоптика Наталки Діденко.

Навіть сніг вже з`явиться, наприклад, у Норвегії. Домахається одним фронтом цей циклон і до нас, - наголошує пані Наталя.

Завтра в Україні невеликі дощі пройдуть в західних областях, центральних, місцями на Півдні (окрім Криму та півдня Одещини) та на Сході.

Північна частина України у вівторок опиниться у сухому повітрі, хіба що вздовж північного кордону щось трохи покапає. Температура повітря знизиться, бо ми ж будемо в тилу холодного фронту - вдень очікується +13+18 градусів, тепліше, традиційно, на Півдні та південному сході, +19+25 градусів. Холодніше відчутно стає у нічні години: найближчої ночі передбачається +6+12 градусів, на Півдні до +15 градусів. Вітер - з північного заходу, заходу, помірний, часом до сильного, - пише синоптик.

У Києві 17-го вересня буде без опадів, але похолодає проти сьогоднішнього дня, вдень не вище +18 градусів. Очікується поривчастий західний вітер.

Надалі прохолодна погода в Україні домінуватиме, проходитимуть дощі, вітер переважатиме рвучкий чи й сильний, у другій половині тижня вночі на Півночі, північному сході та Заході, якщо будуть прояснення, ймовірні невеликі заморозки. Хто мандруватиме Карпатами - точно беріть пуховики, - попереджає Діденко.
Як бачите, погода буде така собі, на любителя. Але теорію відносності ще ніхто не спростовував - поговоримо про це в кінці листопада-на початку грудня. Бо поки що все одно - ще тепла чорнобривцева осінь, - говорить пані Наталія.

Читайте також:Пенсіонери отримають надбавку до пенсії вже в грудні

16 вересня 2019, 15:23

 

Loading...
Loading...

До теми