новини

Суд повернув українське громадянство скандальному наміснику Десятинного монастиря Гедеону

Наміснику відшкодують грошові витрати на судовий збір.

Окружний адміністративний суд Києва зобовʼязав Державну міграційну службу повернути українське громадянство епископу Української православної церкви Московського патріархату Гедеону (Юрій Харон). Про це йдеться в постанові суду, що наявна в розпорядженні theБабеля, передає «Є!»

Суд зобовʼязав посадових осіб Управління ДМС у Волинській області внести у відповідні реєстри інформацію про скасування рішення про позбавлення громадянства Харона та відшкодувати йому грошові витрати на судовий збір.

Нагадаємо, Епископа Гедеона 13 лютого затримали українські прикордонники в аеропорту «Бориспіль» (Київ), коли він прилетів із німецького Франкфурта. Спікер прикордонників зазначив, що у священнослужителя вилучили український закордонний паспорт через те, що він має громадянство кількох країн, а також тому, що Гедеон займається антиукраїнською пропагандою і є активним адептом «русского мира».

Прикордонники стверджували, що українське громадянство Юрія Харона було скасовано ще в червні 2018 року. Тоді на єпископа Гедеона в Управління міграційної служби у Волинській області поскаржилась СБУ.

14 квітня епископ Гедеон вилетів назад у Франкфурт. Уже 24 квітня єпископ подав позов з вимогою повернути йому громадянство. Єпископ УПЦ МП Гедеон подав до суду на Державну міграційну службу. Він вимагав повернути громадянство України.

Читайте також: З'явилося відео «депортації» з України архімандрита Гедеона

19 вересня 2019, 15:44

 

Loading...

До теми

Авторизація