Події
28 вересня 2019
В Атлантичному океані зникло судно з українцями
Пошукову операцію проводить французький морський рятувально-координаційний центр Maritime Rescue and Coordination Centrе Fort De France
news-image

В Атлантичному океані неподалік Мартиніки зникло судно Bourbon Rhode, на борту якого в складі екіпажу перебували громадяни України. Про це у коментарі УНІАН повідомив заступник директора департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич, інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

26 вересня 2019 року в Атлантичному океані на відстані близько 1200 морських миль від Мартиніки (заморський департамент Франції) внаслідок шторму зникло судно Bourbon Rhode, серед членів екіпажу якого були громадяни України, - зазначив дипломат.

 За його словами, пошукову операцію проводить французький морський рятувально-координаційний центр Maritime Rescue and Coordination Centrе Fort De France (MRCC).

Департамент консульської служби підтримує оперативний зв’язок з представником судновласника та регіональним центром MRCC. Консул України у Франції встановив зв’язок з офісом компанії судновласника, - додав Кирилич.
Читайте також: “Помру за мову”: в Удмуртії вчений спалив себе