Події
9 жовтня 2019
«Формула Кондратюка»: український шоумен запропонував вирішення конфлікту на Донбасі
"Формула Кондратюка" складається з 10 пунктів.
news-image

Український ведучий, продюсер та шоумен Ігор Кондратюк на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував власну "формулу" щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, передає «Є!»

"Формула Кондратюка" складається з 10 пунктів. Зокрема, у першому пункті йдеться про те, що Україна має повернути свій кордон виключно мирним шляхом.

Україна повертає контроль над своїми східними кордонами (мирно, за допомогою ОБСЄ, миротворців ООН та усіх інших типу важливих організацій). Тому ЄДИНИЙ пункт, заради якого дипломати/керівники з різних країн збираються в мінському, нормандському, женевському або будь-якому іншому форматах - змусити РФ закрити свій кордон з Україною. Всі інші питання на таких перемовинах не обговорюються в силу непотрібності", - зазначив продюсер.

Після отримання Україною повного контролю над східним кордоном, події, за "формулою Кондратюка", мають розгортатися таким чином: бойовики незаконних збройних формувань «лнр» та «днр» добровільно здають зброю.Ті, кого судом буде визначено військовими злочинцями – відправляться за ґрати. 

Крім того, на думку шоумена, мешканці ОРДЛО протягом місяця мають визначитись – чи хочуть вони жити в Україні.

Хто не хоче – протягом 3 місяців покидають Україну в будь-якому напрямку. Україна їм за це виплачує «виїздні». З умовою – не повертатись в Україну протягом 50 років після виїзду.

Ті, хто залишаться, на 10 років втрачають своє виборче право. В Донецькій та Луганській областях обиратися на виборні посади та служити в поліції протягом 10 років матимуть право лише ті, хто з початку літа 2014-го мешкали на підконтрольній Києву території.

Особи, які були причетними до організації так званих «референдумів» про так звані «лнр» та «днр», і залишаються жити в Україні, втрачають українське виборче право назавжди", - наголошує Кондратюк.

А вже після виконання всіх цих пунктів, за такою ж схемою, на думку шоумена, проводиться звільнення Криму.

Гарантом виконання формули Кондратюка щодо урегулювання конфлікту на Донбасі виступають усі ядерні країни, окрім РФ", - уточнює продюсер.

P.S. Формула працює в умовах типу "ідеального газу": всі країни дотримуються міжнародного права і встановлених кордонів між країнами.

P.P.S. Всі інші формули щодо даного питання - від прохіндеїв від політики або неуків - з'являються від того, що цивілізовані країни поки що не в змозі виконати п1. через те, що Росія - міжнародний гопник з ядерною зброєю, якого всі бояться!", - підсумував Кондратюк.

Читайте також: «Тепер для проведення обшуку в народного депутата не потрібен дозвіл парламенту», - Галина Янченко