новини

Російський пропагандист спокійно гуляє Києвом

Корчевніков веде ток-шоу на федеральному каналі «Россия», а також очолює православний телеканал «Спас».

Борис Корчевніков, відомий російський пропагандист, генеральний директор і продюсер православного телеканалу «Спас», власником якого є Московський патріархат, вже кілька днів спокійно гуляє Києвом. Про це повідомив український телеведучий Євген Агарков на своїй сторінці у Facebook, передає «Є!» із посиланням на Главком.

Фото свого перебування у Києві Корчевніков виставив в Інстаграм.


Відомо, що він підтримує агресію Росії проти України. І вже не один рік обливає брудом Україну. У 2014 році його внесли до списку осіб, яким заборонено в'їзд до України.

І от зараз він в українській столиці, а «СБУ цього чомусь не помічає», зазначив Агарков.

Фоткається на Майдані... на Майдані, про який Боря з ефірів російських телеканалів казав, що Революцію Гідності спонсорує Америка. Події на Майдані він називав «Маскі шоу» і в своїй програмі намагався розкрити питання: «в чиїх руках Україна?». Говорив про «голодні бунти» та про американські політтехнології. Також розповідав у своїх програмах про український слід у вбивстві Бориса Нємцова. А ще незаконно їздив до окупованого Росією українського Криму...» - пише український телеведучий.

Крім того, Корчевніков збирає гроші на картку російського Сбербанку для ремонту будівлі на території Української Києво-Печерської лаври.

Читайте також: Російський телевізор реально вбиває — Сенцов

16 жовтня 2019, 10:00

 

Loading...

До теми