новини

Найголовніше за день: президент перевірить «Слуг Народу» на детекторі брехні, арешт екс-заступника міністра економіки Бровченка та справа щодо хабарництва депутатів у Раді

Читайте про найголовніші події дня, 23 жовтня.

Журналісти «Є!» підготували для вас найактуальніші новини за сьогодні, 23 жовтня.

Президент перевірить «Слуг Народу» на детекторі брехні

Сьогодні президент Володимир Зеленський заявив, що всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на детекторі брехні.

Президент стверджує, що якщо цією перевіркою буде встановлена хоча б найменша вірогідність того, що хтось із депутатів брав гроші за голосування на комітеті, цими депутатами мають зайнятися антикорупційні органи.

Арешт екс-заступника міністра економіки Бровченка

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід колишньому заступнику міністра економіки в уряді Володимира Гройсмана Юрію Бровченко.

Прокуратура і СБУ підозрюють Бровченка в державній зраді.

Справа щодо хабарництва депутатів у Раді

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину 11-ма нардепами, які могли отримати по 30 тис. доларів хабара.

За інформацією, оприлюдненою у ЗМІ, 11 народних обранців нібито отримали по 30 тис. доларів неправомірної вигоди за голосування проти законопроекту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні комітету Верховної Ради.

Читайте також:У Раді створили міжфракційне об'єднання КУБАНЬ

 

 

 

23 жовтня 2019, 17:20

 

Loading...

До теми

Авторизація