Політика
11 листопада 2019
Герус розповів, коли Україна припинить імпорт російської електроенергії
Голова парламентського комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що з 15 листопада Україна не імпортуватиме електроенергію.
news-image

Голова парламентського комітету з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що з 15 листопада Україна не імпортуватиме електроенергію, пише «Є!» з посиланням на rubryka

Про це Герус повідомив у facebook.

Диспетчери вже декілька днів обмежують імпорт електроенергії до мінімального рівня, в окремі години він складає менше 50 МВт, при загальному споживанні 15 000 – 20 000 МВт. Думаю, з 15 листопада такий імпорт знизиться до нуля, бо імпортери вже наїлися збитків”, – написав Герус.

За його словами, у ніч на понеділок запускається ще один блок на 1000 Мвт Хмельницької АЕС і у роботі буде 12 блоків із 15, а станом на початок вересня було 9 із 15. Через здешевшання вітчизняної електроенергії в останній тиждень жовтня її імпорт з Російської Федерації був збитковим, тому деякі компанії припинили його у листопаді.

Раніше повідомлялось, що Україна виступила проти обговорення питань прямих поставок газу і врегулювання арбітражних процесів між «Газпромом» і «Нафтогазом» на тристоронніх переговорах з транзиту газу,

 

Читайте також:Ляшко повертається: політик побився в аеропорту з депутатом від «Слуги народу»