Суспільство
13 листопада 2019
Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві, - Алла Мазур
У телеведучої виявили злоякісну пухлину.
news-image

Відома телеведуча, Алла Мазур, на своїй сторінці у Фейсбук закликала усіх українців змінити ставлення до онкохвороб та розповіла, що нещодавно розпочала боротися з раком, повідомляє «Є!».  

Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в кращому разі тоді, коли вже все минулося. Бо надто великий виклик", - пише пані Алла.

Телеведуча розповідає, що піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися.

Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них - відкрито і спокійно. І з рівня трагедії - переводити на рівень проблеми. Яку - можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим - в багатьох випадках. Головне - виявити вчасно", - зазначає журналістка.
У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я - починаю боротися. Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань. І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку - особливо після 45-ти - проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це - невідкладно. Ставитись до себе уважно, - ділиться власним досвідом Алла Мазур.

Телеведуча закликає знаходити час - і перевірятись. Бажано - кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають.

Це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя. І вірю, що наступний пост на цю тему - нехай і через певний час - буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше. Якщо у вас з"явиться бажання допомогти - прошу підтримати маленьких підопічних фонду Таблеточки. Онкохворих діток, які завжди потребують найбільшої нашої уваги. https://tabletochki.org/dopomogty/", - пише пані Алла.

Також раніше стало відомо, чому хворих на рак стає все більше.

Читайте також:У Литві міністр поголив голову на знак солідарності з онкохворим прем’єром