Наука та технології
22 листопада 2019
Cybertruck - це що, дитячий малюнок? А може, 3D-модель зі старих ігор: тільки меми про футуристичний пікап Ілона Маска
Через незвичайний вигляд Cybertruck тут же взялися порівнювати з незграбними 3D-моделями з відеоігор епохи першої PlayStation.
news-image

Глава Tesla Ілон Маск показав новий футуристичний пікап Cybertruck. За словами Маска, дизайн автомобіля натхненний «Той, що біжить по лезу» і фільмом про Джеймса Бонда «Шпигун, який мене любив», пише «Є!» з посиланням на Медуза.

Але є й інші думки - через незвичайний вигляд Cybertruck тут же взялися порівнювати з незграбними 3D-моделями з відеоігор епохи першої PlayStation.

У користувачів є кілька версій того, як Ілон Маск придумав дизайн свого пікапа. Ось перша, пов'язана зі знаменитим підкастом американського ведучого Джо Рогана. Тоді глава Tesla покурив марихуану прямо під час запису.

 А ось друга - зі звільненнями в Tesla.

 Так міг виглядати процес творінь перших концептів Cybertruck.

 Щодо джерел натхнення, то тут теж є кілька варіантів.

 

А пам'ятаєте, на чому катався Бетмен в трилогії Крістофера Нолана? У 2021 році, коли почнеться виробництво пікапа, супергерой напевно б пересів на Cybertruck.

 

Є й таке припущення: Маск дійсно вдарився в ностальгію за старими іграми.

 

В ефірі у Рогана Маск жартома стверджував, що ми живемо в симуляції. В такому випадку у дизайну нової Tesla є і практичне застосування.

 

Також ми повідомляли, що людству доведеться тікати з Землі в цілком доступному для огляду майбутньому.

Читайте також:Для ідентифікації людини за стіною вчені використали Wi-Fi і відеозапис з цією особою