Політика
25 листопада 2019
У «Нафтогазі» звинуватили Парнаса і Фрумана у спробі встановити контроль над компанією
Фаворов розповів, що підприємці зі США в березні поточного року пропонували організувати його призначення на посаду глави «Нафтогазу».
news-image

Американські підприємці Лев Парнас і Ігор Фруман, які підтримували ділові зв’язки з Рудольфом Джуліані, який є особистим адвокатом президента США Дональда Трампа, намагалися встановити контроль над НАК «Нафтогаз Україна», пише «Є!» з посиланням на ua.news.

   Як повідомив директор з інтегрованого газового бізнесу «Нафтогазу» Андрій Фаворов в інтерв’ю The Wall Street Journal, Парнас і Фруман сказали, що хочуть зробити його «своєю людиною».

Фаворов розповів, що підприємці зі США в березні поточного року пропонували організувати його призначення на посаду глави «Нафтогазу», керує яким зараз Андрій Коболєв. За версією Фаворова, він повідомив про те, що сталося Коболєву і відповів на пропозицію Парнасу і Фруману відмовою.

В інтерв’ю він заявив, що зазначена зустріч із Парнасом і Фруманом відбулася в березні в американському штаті Техас. Його співрозмовники нібито підкреслювали, що підтримують зв’язки з Трампом і Джуліані. У свою чергу, адвокат Парнаса запевняє, що твердження Фаворова не відповідають дійсності.

Адвокати Фрумана і Джуліані відмовилися від коментарів.

Нагадаємо, Федеральна прокуратура Нью-Йорка почала розслідування щодо адвоката президента США Дональда Трампа. Руді Джуліані підозрюють у порушенні законів про лобізм.

Як повідомлялось, Нацполіція з 10 червня проводить розслідування щодо Коломойського за фактом погроз вбивством 2 громадянам США, за ч. 1 ст. 129 КК України. Звернення надійшло від клієнтів адвоката президента США Руді Джуліані Ігоря Фрумана і Льва Парнаса.

Було призначено лінгвістичну експертизу слів Коломойського. Особистий адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані закликав заарештувати бізнесмена Ігоря Коломойського, назвавши це тестом для новообраного президента України. Він заявив, що Коломойський погрожував та зводив наклеп на його клієнтів, громадян США Лева Парнаса та Ігоря Фрумана. На початку жовтня бізнесмени, близькі до президента США Дональда Трампа і його адвоката Руді Джуліані, домагалися зміни керівництва української компанії «Нафтогаз».

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані отримав 500 тисяч доларів за роботу, яку він виконав для компанії, заснованої українсько-американським бізнесменом Львом Парнасом.

 

Читайте також:«Газпром» направив «Нафтогазу» офіційну пропозицію щодо транзиту газу