Політика
25 листопада 2019
Скороход озвучила новий компромат на фракцію «Слуга народу»
Вона розповіла, що депутатам у Верховній Раді повідомляють, як голосувати за закони чи законопроекти.
news-image

Народний депутат України Ганна Скороход, яку раніше виключили з фракції «Слуга народу», розповіла, що депутатам у Верховній Раді повідомляють, як голосувати за закони чи законопроекти, пише «Є!» з посиланням на ua.news

Про це вона розповіла в інтерв’ю телеканалу «Прямий».

Мені багато разів пред’являли претензії, чому я не голосую так, як вирішує фракція. Я кажу: «Хлопці, якщо на фракції вирішили три людини або п’ять чоловік – це не означає, що так вирішила фракція». Більш того, це з проблемних питань. А по другому ми навіть не обговорюємо. У нас є спільний чат, де нам надсилають, як і за який закон ми голосуємо. Можна, звичайно, сидіти і натискати зелену кнопочку, бути баранчиком і нічого не читати. Але, на жаль чи на щастя, я читаю законопроекти і висновки щодо цих законопроектів, і висновки Венеціанської комісії . І я завжди припускаю наслідки. Я не можу просто так натискати зелену кнопочку. Можна сказати: «вас для цього обирали». Ні, не для цього»

Нагадаємо, 15 листопада фракція «Слуга народу» виключила зі свого складу народного депутата Анну Скороход за «систематичне голосування в комітетах і сесійній залі всупереч позиції фракції». Депутат своє виключення з фракції пов’язала з тим, що голосувала проти законопроекту про запуск ринку землі в першому читанні. Також вона звинуватила владу в затриманні свого чоловіка Олексія Алякіна.

Водночас керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що Скороход виключили заголосування всупереч рішенням фракції. За його словами, чоловік депутатки Алякін має кримінальне минуле, відвідував засідання комітету з енергетичних питань і погрожував народним депутатам. Також Арахамія звинуватив Скороход у пропозиції хабарів і в лобіюванні інтересів «конкретних олігархічних груп».

Пізніше Скороход повідомила, що депутати начебто отримують по 00 «тіньової зарплати» у конвертах.

 

Читайте також:«Слуги народу» отримують гроші в конвертах: Скороход зробила скандальну заяву (відео)