Війна
27 листопада 2019
В одній з військових частин Львівщини виявили нестачу бронетехніки на майже 9 млн гривень
Військова прокуратура Західного регіону України перевірила стан збереження військового майна на одній з військових частин Львівщини.
news-image

Військова прокуратура Західного регіону України перевірила стан збереження військового майна на одній з військових частин Львівщини та виявила нестачу майна на суму понад 8,9 мільйона гривень, пише «Є!» з посиланням на radiosvoboda.

Установлено, що у вказаній військовій частині проведено позапланову інвентаризацію матеріальних цінностей і, як наслідок, виявлено нестачу бронетанкового майна на загальну суму понад 8,9 млн грн. Зафіксовані правопорушення свідчать про недбале ставлення військових посадових осіб військової частини до служби, в умовах особливого періоду, що проявилось у невжитті заходів щодо забезпечення належного обліку, внутрішнього контролю та збереження бронетанкового майна (запасів), які призвели до їх нестачі», – повідомили у прокуратурі.

Відомості про інцидент внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 425 Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснювала військова прокуратура Західного регіону, а досудове розслідування місцеве управління ДБР.

Раніше повідомляли, що співробітники прокуратури пройдуть переатестацію і займатимуться військовими злочинами.  

 

Читайте також:Пожежа на військовому складі у Гайсині знищила шоломи й бронежилети