Політика
5 грудня 2019
У Раді двоє «слуг народу» побилися через жінку
Двоє нардепів від "Слуги народу" побилися на ранковому засіданні Верховної Ради 5 грудня.
news-image

Двоє нардепів від "Слуги народу" побилися на ранковому засіданні Верховної Ради 5 грудня. Про це пише «Є!» з посиланням на УП.

Джерело: засідання Верховної Ради, джерела УП у "Слузі народу", нардеп від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко у Facebook, коментар нардепа від "СН" Ірини Верещук "Інтерфакс-Україна"

Шановні колеги, заспокойтесь! Припиніть у залі бійку. Як у дитячому садочку. Розсядьтесь кожен на свої місця. Ну, дорослі ж люди. Повертаємось до роботи", - гооврить Дмитро Разумков.
 
 
 
Пряма мова Геращенко: 
Свого часу я дала прогноз, що перша сесійна бійка відбудеться між слугами. Тільки но Максим Бужанський напав на свого колегу по фракції Гео Лероса. Він забіг в сектор "Європейської Солідарності" , затяг його за колони, й нашим депутатам прийшлося зупиняти бійку і вигнати хулігана з нашого сектору".

Геращенко додала, що фракція "ЄС" просила дати їм 1 хвилину на виступ, щоб просити регламентний комітет негайно розглянути цей випадок на своєму засіданні і відсторонити Бужанського від сесійних засідань, але Разумков слова фракції не дав.

За даними джерел УП у "СН", Бужанський накинувся на Лероса нібито через те, що той образив у чаті депутатку від "Слуги народу" Ірину Верещук.

Пізніше це підтвердила сама Верещук. Вона заявила, що вимагає публічного вибачення від свого колеги з фракції Гео Лероса за образи на її адресу у внутрішньому чаті фракції.

За її словами, вона просила Лероса вибачитися ще 4 грудня, оскільки "матом писати недобре".

Верещук розповіла, що в чаті обговорювалися законопроекти, які стоять у порядку денному 5 грудня.

Раніше ми писали про звільнення Труби: кому вигідне та від чого відволікає увагу.

Читайте також:Нардеп з ОПЗЖ встановив рекорд з кнопкодавства (фото, відео)