Україна
6 грудня 2019
Україна за рівнем захворюваності на кір перебуває в одному ряду з Конго та Сомалі
Найбільшу кількість хворих на кір в минулому році зафіксували в Україні, Демократичній Республіці Конго, Ліберії, Сомалі і на Мадагаскарі.
news-image

Найбільшу кількість хворих на кір в минулому році зафіксували в Україні, Демократичній Республіці Конго, Ліберії, Сомалі і на Мадагаскарі. Про це повідомляє прес-служба Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), пише «Є!» з посиланням на 112.

На ці п'ять країн припадає майже половина усіх випадків кору в світі", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в минулому році від кору в світі загинули 142,3 тисяч людей, більшість з яких - діти до п'яти років.  

Протягом 11,5 місяців цього року в усьому світі було зареєстровано понад 413 тис. випадків захворювання, тоді як роком раніше за цей період - понад 353 тис. випадків. Однак ці цифри показують лише кількість офіційно зафіксованих випадків захворювання - насправді число інфікованих значно вище.

Нагадаємо, в Україні за перші вісім місяців цього року на кір захворіли понад 57 тис. осіб. Всього з літа 2017 року на кір в Україні захворіли понад 115 тис. чоловік, 41 людина померла від хвороби.

Раніше ми писали, що за словами Скалецької, відповідальність за своє здоров'я підніме кількість дорослих вакцинованих.