«Нафтогаз» встановив ціни на газ з січня 2020 року
Промисловим споживачам, що купують газ без передоплати, "Нафтогаз" у січні 2020 року пропонує газ за ціною 6072 грн за тис. кубометрів.
news-image

НАК "Нафтогаз України" у грудні встановив ціну на газ для промислових споживачів та інших господарюючих суб'єктів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Про це пише «Є!» з посиланням на РБК.

Згідно з повідомленням, для промислових споживачів, які купують газ "Нафтогазу" на умовах передоплати, в січні буде діяти ціна 5500 грн за тис. кубометрів газу (без ПДВ і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

Промисловим споживачам, що купують газ без передоплати, "Нафтогаз" у січні 2020 року пропонує газ за ціною 6072 грн за тис. кубометрів.

Таким чином, ціни на газ для промисловості знижені. У грудні вони становили е 5 861 грн за передоплатою і 6 463,00 грн без передоплати.

У "Нафтогазі" нагадали, що з 1 січня до 1 травня 2020 ціна для населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким газ поставляється в рамках спеціальних зобов'язань (ПСО), складе 5500 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газсбытов і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

Ця ціна збігається з квартальною гарантованою ціною, яку "Нафтогаз" запропонував

Споживачам, які хочуть отримувати газ за ціною, яка буде змінюватися щомісяця до кінця опалювального сезону в залежності від ринкових обставин, необхідно з 10 по 24 грудня звернутися в свої регіональні збутові компанії.

Також ми писали, що «Нафтогаз» на грудень знизив ціну на газ для населення на 13%.