Київ
19 грудня 2019
19 грудня в Києві урочисто засвітять головну новорічну ялинку країни
О 19:00 на Софійській площі відбудеться офіційне засвічення головної новорічної ялинки країни.
news-image

Уже сьогодні, 19 грудня, о 19:00 на Софійській площі відбудеться офіційне засвічення головної новорічної ялинки країни, повідомляє інфопростір «Є!» з посиланням на прес-службу КМДА.

Для глядачів цього святкового дійства підготовлено яскраву розважальну програму:

18:00 – зустріч Святого Миколая та карнавальна хода;

18:00 – початок концерту з оркестром НАОНІ;

19:00 – церемонія засвічення ялинки;

19:45 – виступ гурту «Друга Ріка».

Висота ялинки сягає понад 20 метрів. Цьогоріч її прикрасили 800 новорічними іграшками і понад 3 км різнокольорових гірлянд. Навколо ялинки розгорнеться восьмикінечна зірка з яскравих гірлянд. Головні герої казки про Лускунчика будуть «охороняти» ялинку разом із українськими козаками.

Нагадаємо, 19 грудня заборонять рух усіх видів транспорту уздовж вулиці Володимирської:

із 17:00 до 19:00 – від будинку № 51/53 до перетину з вулицею Софіївською;

із 16:00 до 22:00 – від будинку № 23 на вулиці Софіївській до Рильського провулку, а також уздовж Володимирського проїзду.

Окрім того, до 26 січня введено обмеження руху транспорту уздовж Володимирського проїзду правої смуги в напрямку руху до Михайлівської площі і заборонено рух уздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі).

Нагадаємо, що рух транспорту Хрещатиком відкрито у вихідні та святкові дні до закінчення новорічно-різдвяних святкувань на Софійській площі.

Зазначимо, що 14 грудня на Контрактовій площі розпочався різдвяний ярмарок, а на Володимирському проїзді відкрили зону фудкортів.

Зазначимо, що кияни і гості столиці у грудні-січні зможуть відвідати різноманітні активні та культурно-розважальні святкові події. Окрім того, напередодні Дня Святого Миколая відбудеться старт новорічних вистав у театрах столиці. На киян чекає 8 різдвяних прем’єр і 433 вистави.

Раніше ми писали, що 76% українців дарують подарунки на День Святого Миколая.