Суспільство
24 грудня 2019
Ціни у платіжках за тепло в грудні можуть зменшитись на 300-400 грн, - Гончарук
Теплопостачальні підприємтсва зможуть робити для споживачів знижки, якщо купуватимуть газ за меншою ціною, аніж передбачена у тарифі.
news-image

Кабінет міністрів вніс зміни у постанови, які регулюють правила надання послуг опалення та правила постачання теплової енергії. Завдяки цим змінам суми в платіжках за послуги теплопостачальних підприємств будуть залежати від ринкової ціни на газ.

Про це на засіданні Ради розвитку громад та територій заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, пише 112 канал

За його даними, вже у платіжках за грудень ціна може зменшитись на 300-400 грн. 

За нашими розрахунками вже в грудні, якщо правильно здійснити нарахування, то людина може в своїй платіжці отримати цифру на 300-400 гривень менше. А це дуже відчутно, це те, заради чого потрібно напрягтися та добре попрацювати, знайти таку можливість", - сказав Олексій Гончарук.

Міністр розвитку громад Альона Бабак додала, що теплопостачальні підприємтсва зможуть робити для споживачів знижки, якщо купуватимуть газ за меншою ціною, аніж передбачена у тарифі. 

Якщо в тарифі, який діє сьогодні на тепло, на послуги, ціна газу врахована в розмірі 8300 грн, а фактично підприємство купує газ за меншою ціною, то фактично в межах тарифу виключно на газову частину підприємство може зробити перерахунок і дати при виставленні рахунку споживачам цю знижку", - сказала Альона Бабак.

Нагадаємо, президент України доручив Кабміну знизити тариф на опалення в платіжках за грудень.

Раніше стало відомо, що експерт спрогнозував, що буде з цінами на газ для українців.