новини

Найголовніше за день: закон щодо ліквідації корупційної схеми у сфері оцінки нерухомості, обмін полоненими 29 грудня та підвищення зарплат прокурорів

Читайте про найголовніші події дня, 26 грудня.

Журналісти «Є!» підготували для вас найактуальніші новини за сьогодні, 26 грудня.

Закон щодо ліквідації корупційної схеми у сфері оцінки нерухомості

Закон скасовує необхідність сплати коштів за формування довідок і звітів про оцінку об’єктів нерухомості. Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо ліквідації корупційної схеми у сфері оцінки нерухомості.

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна» № 354-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 грудня 2019 року.

Обмін полоненими 29 грудня

Україна узгодила з бойовиками точну дату обміну військовополонених за формулою "всіх встановлених на всіх встановлених". Обмін планується провести вже 29 грудня. 

Наголошується, що у питанні обміну сторони ще продовжують опрацьовувати деяких деталей. Нагадаємо, що 23 грудня під час тристоронніх переговорів Київ і "ЛДНР" досягли домовленості щодо обміну полоненими у форматі "всіх узгоджених на всіх узгоджених". Звільнення і обмін повинні відбутися до кінця 2019 року.

Підвищення зарплат прокурорів

Кабінет Міністрів України підвищив зарплати прокурорам Офісу генпрокурора від 50% до 70%. Генпрокурор зазначив, що цей рівень поки не може бути таким, як у спеціалізованих антикорупційних інституцій, оскільки "на те вони й спеціалізовані, що мають трохи інші гарантії захисту, в тому числі заробітні плати".

Але це достатньо серйозне підняття заробітних плат і достатньо серйозні гарантії.

Раніше ми писали, що начальника відділу Міноборони спіймали на хабарі.

 

26 грудня 2019, 17:00

 

Loading...

До теми

Авторизація