Події
10 січня 2020
Версія про влучання ракети в літак не виключається, але не є підтвердженою, - Зеленський
Комісія з розслідування причин катастрофи літака компанії «Міжнародні авіалінії України» продовжує роботу.
news-image

Сьогодні комісія з розслідування причин катастрофи літака компанії «Міжнародні авіалінії України» продовжує роботу, повідомляє президент України, Володимир Зеленський на своїй сторінці у Фейсбук.

Українські фахівці залучені до цього процесу. Ми очікуємо, що їм буде надана вся інформація та всі доступи, які є необхідними для проведення об’єктивного розслідування. Ми тримаємо постійний зв’язок з нашими представниками", - йдеться у повідомленні.

Версія про влучання ракети в літак не виключається, але станом на сьогодні не є підтвердженою.

Версія про влучання ракети в літак не виключається, але станом на сьогодні не є підтвердженою. Враховуючи останні заяви лідерів держав у ЗМІ, ми закликаємо всіх міжнародних партнерів – передусім уряди США, Канади та Великої Британії – надати дані та докази, які стосуються катастрофи, у розпорядження комісії з розслідування причин. Вдень матиму розмову щодо перебігу розслідування з Державним секретарем США Майком Помпео. Наша мета – встановити беззаперечну істину. Ми вважаємо це обов’язком всієї міжнародної спільноти перед сім’ями загиблих та пам’яттю жертв катастрофи. Цінність людського життя вища за будь-які політичні мотиви", - пише Зеленський.

Раніше стало відомо, що Джастін Трюдо заявив про збиття українського літака іранською ракетою класу.