Політика
17 січня 2020
Україна має повністю контролювати кордон
США в ОБСЄ розповіли, за яких умов можна проводити вибори в ОРДЛО
news-image

Постійний представник США при ОБСЄ Джеймс Гілмор заявив, що вибори на території тимчасово окупованої території Донецької і Луганської областей мають проходити під українським контролем, у безпечних умовах та після відновлення Україною контролю над кордоном і виведення з її території російських сил. Про це він заявив під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, пише «Є!»  з посиланням на tsn.ua.

Сполучені Штати закликають до відновлення українського контролю над своїм міжнародним кордоном з Росією. Вільні та чесні вибори повинні відбуватися під українським контролем і в безпечних умовах, коли очолювані Росією сили і незаконні збройні формування будуть виведені з території України", - заявив Гілмор. 

За його словами, спостерігачі ОБСЄ документують необмежений потік залізничних вагонів, вантажівок і військової техніки, які щодня проходять з Росії на контрольовану Росією територію на сході України.

Цей неконтрольований потік сил і техніки є прямим викликом зусиллям з підготовки до вільних і чесних місцевих виборів на Донбасі", - додав американський посол.

Читайте також:Гончарук написав заяву про відставку