Події
31 січня 2020
Ексдипломат, який виправдовував «диктаторські закони» часів Януковича, працює радником Богдана — «Схеми»
Олександр Хрипунов, який виправдовував «диктаторські закони», ініційовані режимом Януковича, став радником керівника Офісу президента Андрія Богдана.
news-image

Колишній генеральний консул України в Барселоні Олександр Хрипунов, який виправдовував «диктаторські закони», ініційовані режимом Януковича, став радником керівника Офісу президента Андрія Богдана.

Про це йдеться в розслідуванні проєкту «Радіо Свобода» «Схеми», пише Громадське.

Журналіст програми кілька разів зустрів Хрипунова біля будівлі Офісу президента. Той відмовився відповідати на запитання і намагався втекти.

У 2014 році Хрипунов був фігурантом публічного скандалу, оскільки виправдовував «диктаторські закони», ініційовані режимом Януковича і ухвалені Верховною радою 16 січня. Він також стверджував, що відповідальність за заворушення на Майдані лежить на тодішніх опозиційних політиках. Вони, за його словами, прагнули досягти влади. 

Після того, як Хрипунова відкликали з посади консула, його призначили радником колишнього віцепрем'єра Володимира Кістіона, де він пропрацював, відповідно до декларації, до 2017 року.

Нагадаємо, у липні 2019 року президент Зеленський призначив своїм радником Руслана Демченка, який у різні періоди був радником попереднього президента Петра Порошенка, очільником Офісу президента Віктора Ющенка (2006-2010) та заступником керівника управління Адміністрації президента Леоніда Кучми (наприкінці 1990-х).

Раніше ми писали, що ЄС може зняти санкції з Пшонки, Арбузова та Клименка, - журналіст.

Читайте також:Сюмар оприлюднила докази роботи Бабікова на Януковича