Політика
3 лютого 2020
Уже третій день обговорюємо виключення Брагара із фракції, - глава партії «Слуга народу»
Того морального осуду, у який потрапив Брагар, більш ніж достатньо аби нардеп зробив певні висновки.
news-image

У фракції "Слуга народу" обговорюють подальшу долю та покарання для нардепа Євгенія Брагара, який в ефірі ток-шоу запропонував пенсіонерці продати собаку елітної породи, аби сплатити борги за комунальні послуги. 

Про це пише Українська Правда.

Уже обговорюємо (виключення Брагара із фракції – ред.) третій день усередині фракції. Будемо ще обговорювати. У понеділок буде мала фракція ввечері і там обговоримо. Це нормальний процес прийняття такого непростого рішення, тому що формально Євгеній нічого не порушив… Поведінково ми далі будемо вирішувати, які санкції можуть бути до даного депутата. Щодо причин цієї ситуації ми викликали на п’ятницю міністра Оржеля для пояснення і по ситуації виокремлення тарифу на транспортування…

За його словами, вислів Брагара багато кого обурив. І Корнієнко отримує багато повідомлень з цього приводу. Крім того, У СН враховують резонанс, який викликали слова нардепа, у соцмережах.

Корнієнко додав, що у нього є рибки, але не елітні і він би їх не продавав.

За його словами, Брагар переживає через ситуацію, у яку потрапив, і можливо нардеп зменшить рівень комунікації з пресою.

Також Корнієнко розповів про санкції, які існують у "Слузі народу". Зокрема, це виключення із фракції, яке має підтримати вся фракція або ж догана.

Проте глава "СН" вважає, що того морального осуду, у який потрапив Брагар, більш ніж достатньо аби нардеп зробив певні висновки.

Глава "Слуги народу" пояснив, що мала фракція - це засідання голів комітетів СН та заступників голови фракції та керівників груп.  

Заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук від імені керівництва фракції вибачилася за слова депутата. 

Раніше ми писали «Мізки свої продай!» Героїня «собачого скандалу» звернулася до Брагаря.

Читайте також:Евгеній Брагар, що казав про продаж собак задля розрахування за газ, видалився з Facebook