новини

В Державному космічному агентстві і на заводі «Арсенал» проходять обшуки

Підстава для обшуків - розслідування щодо розтрати майна державним підприємством завод "Арсенал".

На території Державного космічного агентства та державного підприємства завод "Арсенал" проходять обшуки. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу відомства.

У агентстві зазначили, що підставою є розслідування щодо розтрати майна державним підприємством завод "Арсенал", розпочате у 2019 році. ДКА співпрацює зі слідством та надає всю необхідну документацію.

На території Державного космічного агентства та державного підприємства завод "Арсенал" проходять обшуки", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого місяця слідчі Державного бюро розслідувань затримали на хабарі начальника оздоровчо-профілактичного Центру "Мрія" Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України. 

Начальник Центру вимагав від підприємця 5 тис. доларів за укладення договору оренди 9 літніх будиночків на 49 років та подальшу їх приватизацію разом з земельними ділянками вказаного Центру.

Крім того, у Львові та області пройшли масові обшуки на підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Читайте також:Служба безпеки України проводить обшук в офісі телеканалу «1+1», який належить олігарху Ігорю Коломойському

6 лютого 2020, 15:30

 

Loading...

До теми

Авторизація