новини

Найголовніше за день: самоспалення під Офісом Президента, День Спротиву Окупації Криму та поширення коронавірусу у світі

Читайте про найголовніші події дня, 26 лютого.

Журналісти інфопростору «Є!» підготували для вас найактуальніші новини за сьогодні, 26 лютого.

Самоспалення під Офісом Президента

У Києві під Офісом президента України чоловік здійснив самопідпал

Повідомляється, що невідомий раптово підпалив себе, оточуючі його люди, в тому числі представники правоохоронного органу оперативно його загасили. 

На даний момент невідомо, чи була це спланована акція.  

День Спротиву Окупації Криму 

Президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження Дня спротиву окупації Криму, який відзначатимуть 26 лютого.

В цей день рівно 6 років тому у Сімферополі відбулось найбільше зібрання на підтримку цілісності та єдності нашої держави. Вшановуючи мужність та героїзм усіх учасників мітингу сьогодні мною підписується указав про День спротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополь. Цей день буде відзначатися щорічно 26 лютого", - говорить президент.

Поширення коронавірусу у світі

У ВООЗ відзначили, що у деяких країн немає такої системи епіднагляду за хворобами, як в Китаї.

Китай робить достатньо для боротьби з поширенням нового коронавірусу, однак інші країни не готові стримати можливий спалах. Про це заявив голова міжнародної групи експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я в Китаї Брюс Ейлворд.

Ейлворд зазначив, що країни повинні запобігти можливу пандемію. Але у деяких з них немає такої системи епіднагляду за хворобами, як у Китаї, постраждалому від спалаху атипової пневмонії у 2002 - 2003 роках.

Міністерство охорони здоров'я 25 лютого оприлюднило два відеоматеріали, у яких розповіли алгоритм дій у разі підозри на інфікування коронавірусом COVID-19.

Раніше ми писали, як проводять час евакуйовані у Нових Санжарах.

Читайте також:Що відомо про Сергія Тігіпка: Мільйонні статки і голосування за диктаторські закони

26 лютого 2020, 17:00

 

Loading...

До теми