Світ
27 лютого 2020
У Росії через коронавірус впав курс рубля
Російські акції і рубль падають на тлі того, что у світі знижуються ціни на нафту і зростає загроза як сильного спаду китайської економіки, так і глобальної рецесії загалом.
news-image

Паніка, викликана епідемією коронавірусу, боляче вдарила по економіці Росії. У четвер, 27 лютого, буквально за півдня курс долара піднявся на 32 копійки – до 65,79 руб.

А євро додав відразу 59 копійок, досягши максимуму з вересня 2019 року – 71,8 руб. Про це повідомили "Ведомости". Видання зазначає, що російські акції і рубль падають на тлі того, что у світі знижуються ціни на нафту і зростає загроза як сильного спаду китайської економіки, так і глобальної рецесії загалом.

За цей тиждень долар подорожчав уже на 1,72 руб., євро – на 2,27 руб. Індекс Мосбіржі з закриття торгів в п'ятницю, 21 лютого, втратив 4%", – відзначили в публікації.

Переживати за майбутнє своїх капіталів бізнесменів змушують тривожні новини про поширення коронавірусу за межами Китаю.

У четвер, 27 лютого, число заражень в Піднебесній вперше виявилося нижчим, ніж у решті світу", – наводяться слова начальника аналітичного управління банку "Санкт-Петербург" Андрія Кадуліна.

Епідемія коронавірусу, до речі, боляче б'є по нафтових доходах Росії.

У світі дешевшає нафта – вранці барель Brent вперше з грудня 2018 року впав до ,5", – сказано в публікації.

Як повідомляли, епідемія коронавірусу загрожує завдати нищівного удару по економіці Китаю, що обернеться великими фінансовими втратами і для Росії.

Читайте також:У Єврокомісії вважають, що спалах коронавірусу може викликати новий економічний спад