Війна
28 лютого 2020
Росія з Криму направила бойові кораблі з ракетами до Сирії
Кораблі вийшла з порту окупованого Росією Севастополя.
news-image

Росія направила до берегів Сирії два фрегата Чорноморського флоту "Адмірал Макаров" і "Адмірал Григорович" з крилатими ракетами "Калібр-НК" на борту.

Кораблі вийшла з порту окупованого Росією Севастополя. Станом на 9 ранку 28 лютого кораблі пройшлитурецькі протоки Босфор і Дарданелли в напрямку Середземного моря, передає "Інтерфакс".

"Фрегат "Адмірал Макаров" та "Адмірал Григорович", оснащені високоточною зброєю ракетним комплексом" Калібр-НК ", здійснюють плановий перехід з Севастополя в далеку морську зону, де увійдуть до складу сил постійної угруповання Військово-Морського Флоту в Середземному морі", – розповів офіційний представник ЧФ Олексій Рульов.

Він додав, що в ході переходу екіпажі кораблів провели навчання на полігонах бойової підготовки флоту в Чорному морі.

Третій фрегат ЧФ даної серії – " Адмірал Ессен ", виконує завдання в Середземному морі з грудня 2019 року", – зауважив Рульов.

Відзначається, що фрегати "Адмірал Макаров" і "Адмірал Григорович" раніше неодноразово брали бойове участь біля берегів Сирії.

Як повідомляли раніше, 27 лютого в сирійській провінції Ідліб від атаки урядових сил загинули турецькі військові, а також мирні жителі. Анкара завдала ударів у відповідь.

Читайте також:Майже кожна шоста дитина у світі росте в зоні конфлікту — дослідження