Події
4 березня 2020
До квартири юриста у справі Шеремета прийшли з обшуками: усі подробиці
У квартирі юриста Леоніда Маслова, який виступав на захист підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета 4 березня розпочалися обшуки.
news-image

У квартирі юриста Леоніда Маслова, який виступав на захист підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета у Києві у 2016 році, музиканта та ветерана АТО Андрія Антоненка (Riffmaster), 4 березня розпочалися обшуки.

Про це повідомили на сторінці Free Riff у Facebook. Помешкання юриста розташоване у місті Харкові.

У мережі оприлюднили знімок ухвали Печерського районного суду міста Києва про дозвіл на проведення обшуку у харківській квартирі чоловіка.

Зокрема, у ній йдеться про те, що саме Маслов "4.01.2020 з невідомої слідству причини здійснив вхід до сторінки в соціальній мережі "Вконтакте", яка належить Антоненку А.С., та міг знищити або пошкодити інформацію, яка може являти інтерес у вищезазначеному кримінальному провадженні. Про дану подію Маслов Л.К. виклав повідомлення у соціальній мережі "Фейсбук". Отже, Маслов Л.К. може мати доступ до соціальних сторінок Антоненка А.С. та інших речових доказів, знищувати їх або переховувати від слідства".

 

Що відомо про Леоніда Маслова 

Він не є офіційним адвокатом Антоненка. Щоправда, Маслов входить до групи захисту, допомагає адвокатам та публічно критикує версію слідства.

У соцмережі юрист часто описував версію захисту та недоліки, які, на думку захисту, є у версії правоохоронців. Зокрема, Маслов публікував дані геолокації зі сторінки Антоненка, які свідчили, що в момент підготовки вбивства музикант перебував вдома.

Як повідомляли раніше, 12 грудня 2019 року поліція назвала підозрюваних в організації вбивства Шеремета. Підозру за статтею 115 (Умисне вбивство) висунули: музиканту, волонтеру і бійцю АТО Андрію Антоненку (Riffmaster) волонтерці і дитячій кардіохірургині Юлії Кузьменко; волонтерці і військовій медсестрі Яні Дугарь. Учасники АТО Інна Грищенко ("Пума") та її чоловік Владислав ("Буча") були затримані в іншій справі, але також є фігурантами розслідування вбивства Шеремета. Пізніше юрист Маслов заявив, що зріст підозрюваного у вбивстві Шеремета Антоненка майже на 10 см більший за зріст людини, яка потрапила на записи камер відеоспостереження.

Читайте також:Активісти пікетували Офіс генпрокурора і Апеляційний суд на підтримку Кузьменко: фото, відео