Політика
5 березня 2020
Недовіру Рябошапці розглянуть у Раді 5 березня: депутати вже зібрали підписи
У четвер 5 березня у Ради чергове пленарне засідання.
news-image

Верховна Рада призначила позачергове засідання на 18:30 5 березня.

Про це повідомив спікер Ради Дмитро Разумков:

У зв’язку з вимогою 152 народних депутатів про скликання позачергового засідання Верховної Ради… скликати позачергове засідання Верховної Ради України на 18:30 5 березня 2020 року, на якому розглянути питання висловлення недовіри генеральному прокурору України Рябошапці Руслану Георгійовичу".

 Разумков додав, що в порядку денному позачергового засідання лише одне це питання. У четвер 5 березня у Ради чергове пленарне засідання.

Нагадаємо, у середу комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту проголосувати щодо прийняття чи відхилення постанови про висловлення недовіри генпрокурору Руслану Рябошапці.

Сам Рябошапка вважає, що Верховна Рада зацікавлена у його відставці, оскільки органи прокуратури після проведення реформи очистилися від тих співробітників, з якими парламентарі звикли мати справу.

Джерела УП повідомили, що новим генеральним прокурором можуть призначити депутата від "Слуги народу", заступника голови комітету з питань правоохоронної діяльності, Сергія Іонушаса. 

Читайте також:Опубліковано склад нового Кабміну