Економіка та бізнес
9 березня 2020
Ціни на електроенергію планують підвищити
Олексій Оржель заявив про необхідність підвищення ціни на газ для населення для того, щоб вирівняти дисбаланс між цінами на електроенергію для населення та промисловості.
news-image

Олексій Оржель в інтерв'ю заявив про необхідність підвищення ціни на газ для населення для того, щоб вирівняти дисбаланс між цінами на електроенергію для населення та промисловості, пише Ліга Бізнес. Він пояснив це так:

Давайте відверто - якщо наша промисловість платить дорожче, то вона менш конкурентоздатна, а це дуже зараз відчутно - криза на зовнішніх ринках, коронавірус та інші фактори, коли треба бути конкурентноздатними, а електрична енергія є дуже важливим елементом у будь-якому виробництві».

Екс-міністр розказав, що якщо для населення буде введена висока межа для пільгової ціни (щоб за звичайною ціною платили тільки заможні українці), то, за його словами, всі інші будуть намагатись залишитись під цією планкою. Тому, вважає Оржель, пільгову ціну потрібно взагалі скасувати:

Якщо говорити про 100 кВт і скасування пільгової ціни в 90 копійок, то цей показник грає набагато більше. Це є еквівалент 10 мільярдів гривень вивільнених грошей на ринку електричної енергії… Найкраща модель, аби не зловживали тарифом, - єдина ціна для всіх», - сказав він.

Раніше ми писали, що ціни на нафту впали до мінімуму з липня 2017.

Читайте також:«Укрзалізниця» розпочала підвищувати ціни за проїзд