новини

МАУ масово скасовує рейси через коронавірус: список напрямків

В авіакомпанії рекомендують перевіряти статус рейсів за кілька днів до вильоту на сайті МАУ.

Через спалах коронавірусу авіакомпанії почали скорочувати та скасовувати рейси. Так, український авіаперевізник МАУ зменшить кількість рейсів до 16 країн, а також частину внутрішніх.

Зокрема, менше літатимуть до Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великої Британії, Туреччини та Польщі. Про зміни в розкладі пасажирів інформуватимуть заздалегідь, повідомила пресслужба МАУ.

В авіакомпанії рекомендують перевіряти статус рейсів за кілька днів до вильоту на сайті МАУ.

Які рейси скасували: список

Київ – Венеція у період з 12 – 12 квітня;

Одеса – Тель-Авів: 12 – 8 квітня (окрім 18 і 25 березня);

Дніпро – Тель-Авів: 15 березня – 8 квітня (пасажирам запропонують альтернативний варіант перельоту через Київ на найближчий рейс);

Харків – Тель-Авів: 15 березня – 8 квітня;

Київ – Ізмір до 22 травня (пасажирам запропонують варіанти подорожі з пересадкою в Стамбулі);

Одеса – Стамбул до 1 квітня;

До 8 квітня будуть скасовані другі частоти на маршрутах між Києвом і Херсоном, Чернівцями, Івано-Франківськом, Львовом і Запоріжжям.

Окрім того, з 13 березня по 7 квітня МАУ виконуватиме по одному рейсу на день між Києвом і Лондоном.

Зауважимо, що пасажири зможуть покинути територію Італії на регулярних рейсах МАУ з Риму та Мілану. Мандрівникам, яким буде необхідно переїхати з Венеції до Риму або іншого міста для вильоту в Україну, необхідно завантажити та заповнити спеціальну декларацію.

Авіакомпанія МАУ зв’яжеться з кожним пасажиром скасованих рейсів, який залишив свої прямі контактні дані під час бронювання квитків.

Водночас угорський лоу-кост Wizz Air припиняє всі польоти до Італії від 10 березня і до 3 квітня, а також до Ізраїлю – з 12 до 23 березня. До 8 квітня не літатимуть до Італії й літаки компанії Ryanair.

Що відомо про коронавірус у Європі: коротко

Найбільше у Європі від епідемії коронавірусу потерпіла Італія. За загальними показниками інфікованих та загиблих внаслідок епідемії держава перебуває на другому місці після Китаю, який і став джерелом коронавірусу.

У європейській державі епідемія поширюється вже кілька тижнів поспіль, а кількість загиблих постійно зростає. Спершу від коронавірусу потерпала лише північ держави, зокрема регіон Ломбардія. Втім пізніше хвороба поширилася на усю країну, хоча на півночі ситуація й досі найстрашніша.

Що відомо про коронавірус міфи і правда
Міфи та правда про коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Читайте також:Нардепам заборонили відрядження за кордон

11 березня 2020, 15:20

 

Loading...

До теми