новини

КМДА запровадила заборону на масові заходи за участю понад 60 осіб до квітня через коронавірус

Призупиниться робота розважальних центрів, кінотеатрів, музеїв, театрів.

Київська держадміністрація ввела заборону на проведення масових заходів у столиці за участю понад 60 осіб до 31 березня через поширення коронавірусу. Про це йдеться в рішення Київдержадміністрації.

Забезпечити обмеження проведення масових заходів на території Києва (понад 60 осіб), до участі в заходах допускати тільки громадян, які пройшли термометрію", - йдеться в документі.

Також київська влада вирішила обмежити проведення спортивних заходів у Києві, призупинити роботу розважальних центрів, кінотеатрів, музеїв, театрів.

Також уряд затвердив заходи, які необхідно схвалити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні і для недопущення її поширення.

Центр громадського здоров'я України провів 36 тестів на наявність коронавірусу, з яких тільки один дав позитивний результат. Згідно з рекомендаціями ВООЗ, підтверджений зразок Україна направила до лабораторії у Лондоні на верифікацію.

Також відомо, що до Чернівців 11 березня приїде лікар Всесвітньої організації охорони здоров'я, який огляне зараженого коронавірусом українця і визначить, чи правильно його лікують. 

Нагадаємо, що з 12 березня в Києві з метою запобігання можливого поширення коронавірусу нового типу вирішили запровадити план протиепідемічних заходів та обмежень.

Читайте також:У Британії міністр охорони здоров’я заразилась коронавірусом

11 березня 2020, 15:13

 

Loading...

До теми