Світ
12 березня 2020
МЗС готує другу евакуацію українців із Китаю
Кулеба закликав українців, які бажають повернутися з Китаю на батьківщину звертатися до посольства України в Китаї, яке формуватиме списки.
news-image

Україна починає підготовку другої хвилі евакуації своїх громадян із Китаю, де раніше був зафіксований спалах корона вірусу.

Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу, пише Українська Правда.

МЗС разом із міністерством інфраструктури розпочинаємо підготовку другої евакуації наших громадян із Китаю. Наразі посольству України відомо про 41 громадянина, які перебувають в Ухані. З них десятеро виявили бажання евакуюватися", - йдеться у зверненні.

Кулеба закликав українців, які бажають повернутися з Китаю на батьківщину звертатися до посольства України в Китаї, яке формуватиме списки.

Кулеба також зазначив, що зв’язався телефоном із українкою Анастасією Зінченко, яка не змогла евакуюватися з Уханя раніше, бо не захотіла розлучатися зі своїм песиком.

Очільник МЗС зазначив, що "сам собачник" і абсолютно розуміє її почуття. За словами Кулеби, було домовлено про наступний алгоритм. Оскільки влада Уханю дозволила мешканцям виїжджати за межі міста і подорожувати в межах Китаю, Анастасія має поїхати до Пекіна і пройти всі необхідні процедури для належного оформлення свого собаки.

Кулеба доручив посольству України в Пекіні всіляко сприяти дівчині. Він запевнив, що Україна не залишить без допомоги жодного свого громадянина.

Рніше стало відомо, що індекс Dow підтвердив «ведмежий» тренд вперше з часів фінансової кризи 2008 року.

Читайте також:Аваков розповів про один вертоліт для транспортування ймовірних хворих на коронавірус